© 2024 Cestování.cz

Ostatní aktivity v La Rosière

V La Rosiere nemusíte trávit čas pouze na sjezdovkách. Můžete si vyzkoušet např. chůzi na sněžnicích, Nordic walking nebo se jen procházet v okolní krajině. K dispozici je tu síť značených a udržovaných stezek o celkové délce 11 km.

Pěkná procházka je např. z centra La Rosiere do Les Eucherts. Tato nenáročná trasa je dlouhá jen 1 km, vede lesem a v noci je osvětlená. Na sněžnicích je možné absolvovat tematickou trasu, která seznamuje návštěvníky se stopami zvířat. Turistům jsou k dispozici 3 sedačkové lanovky (Ecudets, Roches Noires Express a Eucherts Express), díky kterým je možné dosáhnout vrcholů zdejších hor a kochat se výhledy na údolí Tarentaise a Mont-Blanc.

V La Rosiere si můžete zaplatit také výuku snowkitingu; možný je i heliskiing. Pokud máte rádi zvířata, vyzkoušejte jízdu se psím spřežením.

V létě nastává v La Rosiere čas pro další outdoorové aktivity: jízda na horských kolech, kanoistika, rafting, jezdectví, golf, tenis, lukostřelba, horolezectví, zdolávání zajištěných cest (Via Ferrata) atd. Můžete absolvovat také vyhlídkový let v helikoptéře nebo se věnovat paraglidingu.

Při špatném počasí lze trávit čas v umělecké dílně, v kině, bruslením v kryté hale nebo bowlingem. V La Rosiere se nachází i fitness a wellness centrum.